Chcete-li mně cokoliv sdělit, můžete použít tento formulář:

Pokud by se Vám některá z uvedených fotografií zalíbila natolik, že byste ji rádi vlastnili, nabízím Vám ji v podobě volného tisku. Mnoho fotografií mám také v archívu, můžete se dotázat. Nabízím tisky pouze na archivním fotopapíru na barytové podložce vyšší gramáže (310 g), vytištěné světlostálými a voděodolnými pigmentovými inkousty (Epson SureColor P800) bez jakékoliv další povrchové úpravy (lak, laminace) a budou zhotoveny s největší pečlivostí. Pokud by některá ze starších fotografií nedosáhla kvalitou na maximální formát, předem Vás na to upozorním. Fotografie mají nad uvedený rozměr nepotištěný okraj (2–3 cm). Je možné se domluvit i na jiných rozměrech do max. formátu 40 x 60 cm při zachování stejného poměru stran. V pravém dolním rohu fotografie je nevýrazně umístěno mé logo AS (Ateliér Stejskal).

Cena za autorský výtisk:   30 x 45 cm1 200 Kč40 x 60 cm2 200 Kč

 

Fotografii je možné si vyzvednout u mě osobně v Jiřetíně pod Jedlovou nebo za připočtený poštovní příplatek Vám ji pošlu v České republice na dobírku.

 

V nabídce mám také zhotovení autorských fotoobrazů v klasickém provedení (kapa deska, laminace, kovový černý rám) ve formátech 42 x 63 cm (3 000 Kč) a panorama 42 x 94 cm (4 000 Kč). Zde pouze osobní odběr. Podrobnější informace rád sdělím.

 

 

 

 

 

Odesílání zprávy...

Došlo k chybě na serveru.

Zpráva byla odeslána